Anita i Piotr

Jeszcze chwila i ruszam z kolejnym sezonem, a ledwo skończyłem poprzedni. Ten czas leci coraz szybciej, takie mam wrażenie 🙂 Pozwolę Wam się odrobinę przenieść w czasie, póki jeszcze nie ma pięknego słońca i klimat ze zdjęć nawet pasuje do dzisiejszego.

Zapraszam Was na reportaż Anity i Piotra, dwojga wspaniałych i pozytywnie zakręconych ludzi. Na tyle, że długo się nie zastanawiali nad pomysłem wylotu w zimne tereny Norwegii, żeby wykonać sesję plenerową. Jeden z najciekawszych plenerów jaki robiłem, odwiedzić ten kraj to moje jedno z marzeń, które spełniłem, jednak jest ono nie spełnione do końca. Dwa dni w Norwegii to zbyt mało żeby zobaczyć najpiękniejsze, ale na tyle wystarczająco żeby się zachłysnąć pięknem tego regionu. Jednak o wyjeździe na ten plener będzie niebawem jak ogarnę zdjęcia mniej ślubne.

Tutaj ogromne podziękowania dla naszych wspólnych znajomych i mojej poprzedniej pary czyli Klaudii i Michała, których zdjęcia zachwycają mnie do tej pory.

Miłego oglądania i spokojnego weekendu.

 

One thought on “Anita i Piotr

  1. Oj, jak milo nam sie zrobiło. Zdjęcia cudowne, ale juz nie będe sie powtarzać w zachwalaniu. Czekamy na więcej!! 🇳🇴😉👍🏻

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *